Notice: Trying to get property 'user_login' of non-object in /home4/urucqluy/public_html/wp-content/plugins/wordpress-seo/frontend/schema/class-schema-utils.php on line 26

ПОДАРУЙ ЗДОРОВУ ПОСМІШКУ ДІТЯМ

ГО «ЦЕНТР ПЕТРА І ПАВЛА»

програма медичної соціальної допомоги

ПОДАРУЙ ЗДОРОВУ ПОСМІШКУ ДІТЯМ

 


 

Діяльність організації спрямована на допомогу дітям, яку її потребують. Реалізуємо програми і заходи, спрямовані на надання матеріальної, медичної та соціально-психологічної допомоги дітям-сиротам і дітям, які залишилися без піклування батьків. Об’єднуємо зусилля і даємо можливість кожному взяти участь в майбутньому дітей, які залишилися без батьківського тепла.

 

    Ціль даного проекту: надання медичної допомоги (стоматологічної,гінекологічної, урологічної, психологічної), лікування дітей-сиріт та малозабезпечених верств населення, а також дітей-інвалідів.

    Основні задачі проекту:

  • Діагностика пацієнта.
  • Лікування в медичному центрі.
  • Забезпечення догляду після лікування.
  • Допомога психолога – стабілізація психоемоційного стану.

 

Для реалізації даної програми потрібна допомога, а саме:

діагностично-лікувальне обладнання, а також матеріали.

Нині нашу допомогу в рамках проекту вже отримали 130 дітей  — це діти з дитячого будинку «Рокитянський  районний дитячий будинок «Чебурашка»,  “Дитячий будинок сімейного типу родини Бородуліних і Вишняків” з Іванкова, “Центр соціально-психологічної допомоги дітям” село Копилов, КЗКОР “Київський обласний соціальний центр” Мати і Дитя разом» із Фастова.

 

Лікарі  вирушили до дитячих будинків провели медичний та психологічний огляд. Підчас огляду  виявили необхідність лікування санації ротової порожнини практично у кожної дитини. З 5 серпня 2018 року розпочалося лікування, діти були привезені у приміщення стоматологічного центру лікаря Бережного та отримали  необхідне лікування.

На даний час проведено обстеження дітей з 5 дитячих будинків. Визначено кількість пацієнтів та графік лікування.

 

Акцент в нашій роботі ми робимо на довгострокових проектах, спрямованих на соціальну медичну допомогу.

Ми віримо, що від нас залежить майбутнє, і ми можемо захистити права дітей, які залишилися без батьківської опіки, а також надати якісну соціальну, медичну і психологічну допомогу тим, хто опинився у важкій життєвій ситуації.

   Наразі, ми просимо допомоги на стоматологічні матеріали на постійній основі.

 

 

 

Керівник ГО «Центр  Петра і Павла»

Бережний Павло Петрович

093-273-69-83